Ana Sayfa > Uzmanlar > İbrahim Saraçoğlu > Soğan kürü İbrahim Saraçoğlu

Soğan kürü İbrahim Saraçoğlu

Soğan kürü İbrahim Saraçoğlu

İbrahim Saraçoğlu, Sağlıklı Yaşam

03 Ocak 2014

Yorum Yaz

6788 kez incelendi.


Adet düzensizliği için öncelikle bir hekime gitmeniz gerikiyor.
Bildiğiniz üzere kadınlarda 3 önemli hormon var fsh (folükül), lütisyen ve estradiol burada dikkat edilmesi gerekn fsh 15-20lere 30-40lara çıkıyorsa bu erken menapoz alameti olabilir.
Regli adetinin başlamasına 15 gün kala günde 2 defa 15 gün boyunca bu kürün uygulanması gerekmekte bunun için orta boy soğanın en dışı kabuğunu soyup 4’e 6’ya bölüp bir bardak suda 5dk boyunca kaynatın ve ılıktan biraz sıcak olarak günde 2 defa öğlenden sonra ve öğleden önce içilecek. İş’te çalışanlar için akşam eve geldiğinizde içersiniz birde yatmadan önce içersiniz. Yalnız gastrit ve ülseriniz varsa bu kürü kullanmayın.
Sırf bu probleme bağlı olarak hamile kalamayan hanımlar var bu kür evelAllah mükemmel yardımcıdır bu kürü bir kaç defa kullanabilirisiniz.
Soğan bulunmaz bir nimettir 3-4cm büyüklüğünde miyomları olan bayanlar soğan kürünü uygulayabilirler miyomların yok edilmesinde mükkemel bir destekleyicidir. 14-15cm miyomları olanları olanlar var bunlarda faydası olamaz.
Miyomları çok büyük değilse soğan kürü ile yok edebilirler, çikolata kistleri yeni başlayanlar için yardımcı bir kürdür
adet bitiminden 2 -3 gün sonra başlayıp 15 gün boyunca kullanın.
Her sağlıklı kadının yılda 2 defa 6 ayda bir 15 gün soğan kürünü uygulamanız lazım. 16-17 yaşında polikistik overi (yumurtalık kisti) olan genç kızlarımız var bakın polikistik overin tıpta ve dünyada çözümü yoktur fakat bu kürle bu sorunu çözeceksiniz.

Kulak ağrısı için

Çocuklarınızın kulak ağrısı varsa sarımsak pres makinaları var bu pres makinalarını 1 tl büyüklüğünde soğanı kabuğunu soyduktan sonra 1 damla çocuğunuzun en fazla 2 damla damlatın, 2 dk sonra çocuğunuzun ağrısı kalmayacak.

Grip için

Grip için orta büyüklükte soğanı kesin suda kaynatın ve odalarınızda dolaştırın ve ya bu soğan kürünü uygulayanlar kaynatıp 6ya bölüp içenler üst solunum yolları enfeksiyonları ve gribe karşı mükkemmel silahtır bu kür. Günde 2 defa içebilirsiniz ve taze hazırlanacak ve ılıktan biraz sıcak ısıda içilecek. Grip için 1 hafta uygulayın.

Prostat için

iyi huylu prostat büyümesi şikayeti yaşayan erkekler 40dan sonra erkeklerin %40’da ve 50 yaşından sonra erkeklerin %55’înde iyi huylu prostat büyümesi şikayeti gelişir. 40 yaşından sonra 6 ayda bir soğan kürünü erkekler uygulayabilir.

İbrahim Saraçolu‘nun tavsiye ettiği soğan kürünün bir kısmını sizlerle paylaştık daha detaylı bilgiler için aşağıdaki ilgili videoları izleyiniz.

Yorum Yaz

*